Nápověda a časté dotazy

Doporučte vybrané slevy svým známým. Klikněte zde…
Kategorie:

Co je ssslevy.cz a jaké jsou výhody hromadného nakupování?

ssslevy.cz hlídá nabídky hromadných slev z několika desítek serverů. Díky ssslevy.cz máte všechny nové nabídky přehledně na jednom místě. U každé slevy je uvedena výše slevy, konec platnosti a odkaz na příslušný slevový server, kde můžete slevu zakoupit. Princip hromadného nakupování spočívá v tom, že se sleva aktivuje až v okamžiku, kdy je zakoupený minimální počet slevových kupónů. Díky tomu se mohou slevy pohybovat v desítkách procent. Můžete si tak dopřát levnější služby nebo prožít nové zážitky za neobvykle nízkou cenu.

Co vše mi ssslevy.cz nabízí?

Pro vaše pohodlí je připraveno několik praktických funkcí. Můžete si vybrané slevy označit kliknutím na záložku s hvězdičkou a vybrané slevy pak odeslat na e-mail sobě nebo svým známým kliknutím na smajlík, který se objeví nahoře na stránce. Dále je tu přehled nových slev a na stránce last minute jsou slevy, které budou brzy končit. Pokud nechcete chodit na ssslevy.cz pravidelně, můžete si nechat zasílat newsletter s přehledem nových slev nebo odebírat nové slevy pomocí RSS. Snadný přehled o slevách můžete získat také pomocí mapy slev.

Všechny zmiňované funkce najdete vpravo nahoře v menu.

Chci odebírat nové slevy, jak často mi je budete zasílat?

Nové slevy zasíláme e-mailem jednou denně vždy po ránu, abyste je dostali spolu s ranními novinami. V newsletteru jsou uvedeny nové slevy za posledních 24 hodin.

Jak si odhlásím zasílání newsletteru?

V každém e-mailu je dole v patičce uvedený odkaz pro odhlášení. Stačí na něj kliknout. Ale k tomu dochází nanejvýš jednou za deset let, protože naše slevy chutnají opravdu každému :-)

Líbí se mi ssslevy.cz!

Díky, to nás moc těší :-) Můžete podpořit ssslevy.cz kliknutím na ikonku Facebooku nebo Twitteru vpravo, doporučit nás svým známým nebo o nás napsat na svůj blog.

Jsem provozovatel slevového serveru a rád bych měl svoji nabídku na ssslevy.cz.

Zašlete nám adresu XML feedu na e-mail info@ssslevy.cz. Preferujeme standardní formát definovaný serverem skrz.cz. Ozvěte se i v případě, že XML feed nemáte a chtěli byste pomoci s jeho vytvořením.

Kdo stojí za ssslevy.cz?

Agregátor hromadných slev ssslevy.cz provozuje Vojtěch Brázda.
Dotazy, připomínky a nabídky ke spolupráci zasílejte na e-mailovou adresu info@ssslevy.cz.

 

Doporučit vybrané slevy

E-mail příjemce:
Váš e-mail:
Připojit vzkaz a podpis: